Suntem şi pe:
Clinică stomatologică Ocna Mureș

Sport

Reusite dupa reusite pentru echipa de juniori CS Ocna Mures

Publicat

- 251 vizualizări

Sambata 09.04.2011 de la ora 15.00 s-a disputat etapa 21 a ligii a 4a de juniori.
CS Ocna Mures a intalnit echipa Europa Alba Iulia pe care a intrecut-o cu scorul de 3-2 dupa un meci frumos jucat pe o vreme de cosmar
Pentru echipa noastra au jucat:
SZABO ROBERT,MESAROS SEBASTIAN JUCATORI-BANU DANIEL,GUT COSMIN, RADU SILVIU,SPINEAN ADRIAN, MURESAN LUCIAN. NEMES BOGDAN,BRUDAN SORIN,DAMIAN LUCIAN,BAMBO TONY,ANDREA ALEXANDRU, MAIER LUCIAN,SIMON IULIAN,TOTH MARCUS,WAGNER Arnold.Antrenor Sanislav Sebastian.
Pentru CS Ocna Mures au marcat ANU DANIEL in minutul 44, BAMBO TONY in minutul 50 si ANDREA ALEXANDRU in minutul 85.
In urma acestui rezultat echipa noastra ramane pe pozitia 1 dupa 21 de etape acumuland 74 de puncte din care 18 victorii, 2 egaluri si o singura infrangere.
Felicitam echipa pt rezultatele deosebite si ai dorim cat mai multe victorii in continuuare.

Iata si celelate rezultate si clasamentul:

Perla Jidvei    0 : 3    Olimpia Aiud
Cuprirom Abrud    1 : 4    Muresul Oarda de Jos
CSO Cugir    1 : 2    Viitorul Sântimbru
CS Ocna Mures    3 : 2    Europa Alba Iulia
Metalul Aiud    3 : 1    Recolta Galda de Jos
Rapid CFR Teius    1 : 2    Viitorul Unirea
Ariesul Apuseni    3 : 0    FC Cugir
Dalia Sport    1 : 2    Performanta Alba Iulia

1.CS Ocna Mures
2.Performanta Alba Iulia
3.Viitorul Sântimbru    
4.Metalul Aiud            
5.Muresul Oarda de Jos    
6.Rapid CFR Teius    
7.Dalia Sport            
8.Cuprirom Abrud    
9.Viitorul Unirea    
10.CSO Cugir            
11.Ariesul Apuseni    
12.Recolta Galda de Jos
13.Europa Alba Iulia    
14.Olimpia Aiud    
15.FC Cugir            
16.Perla Jidvei    

Etapa urmatoare va programa urmatoarele meciuri:

Europa Alba Iulia- : –     Perla Jidvei
FC Cugir    – : –     CS Ocna Mures
Muresul Oarda de Jos- : – CSO Cugir
Recolta Galda de Jos- : – Rapid CFR Teius
Viitorul Unirea    – : –     Dalia Sport
Viitorul Sântimbru- : – Metalul Aiud
Performanta Alba Iulia- : – Ariesul Apuseni
Olimpia Aiud    – : –     Cuprirom Abrud

Etapa se va disputa in data de 16.04.2011 de la ora 09.30.
Mult succes!

Publicitate
Comenteaza

Lasă un comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată.

Publicitate

Facebook

Top articole ultimele 30 zile


AiudulMeu | La Târnăveni | 4Botoşani.ro

Copyright © 2020 Powered by First design