Suntem şi pe:
Clinică stomatologică Ocna Mureș

Articolele zilei

Lista completa cu candidatii la postul de primar al orasului Ocna Mures si a candidatilor la posturile de consilieri

Publicat

- 484 vizualizări

CANDIDATI PRIMAR AL ORAŞULUI OCNA MUREŞ:

 

 

Nr.

crt.

NUMELE SI PRENUMELE CANDIDATULUI

APARTENENŢA

POLITICĂ

1.

ARINAR  VASILE

U.N.P.R.

2.

VINŢELER SILVIU

PD-L

3.

FEKETE DIONISIE

U.D.M.R.

4.

DRĂGUŢ AUGUSTIN IOSIF

USL (P.N.L.)

5.

HERŢEG  HOREA

P.P.-D.D.

 

 

 

 

 

CANDIDATI CONSILIER AL ORAŞULUI OCNA MUREŞ:

 

Nr.

crt

NUMELE SI PRENUMELE CANDIDATULUI

APARTENENŢA

POLITICĂ

1.

TECAR  DAN CIPRIAN

CANDIDAT INDEPENDENT

1.

VINŢELER SILVIU

PD-L

2.

MARELE ADRIAN CRISTIAN

PD-L

3.

OPREA MARIA DACIANA

PD-L

4.

BARBU IOAN DANIEL

PD-L

5.

NICOARĂ MARCELA ELENA

PD-L

6.

BACIU IOAN

PD-L

7.

STOICA ALIN SEBASTIAN

PD-L

8.

PODARIU PAVEL GLIGOR

PD-L

9.

STĂNESCU VASILE

PD-L

10.

VINŢELER ION

PD-L

11.

CRISTEA SORIN

PD-L

12.

MUREŞAN IULIU MARIUS

PD-L

13.

BÎCU MARIUS

PD-L

14.

MIREŞTEAN DELIA ELENA

PD-L

15.

ONAC LEONIDA CRISTIAN

PD-L

16.

BOLOGH IOAN

PD-L

17.

POPA IOAN

PD-L

18.

NICOARĂ NICOLAE CIPRIAN

PD-L

19.

DAVID ALEXANRU TEODOR

PD-L

20.

POPUŢA VASILE

PD-L

21.

HORJA DAN OVIDIU

PD-L

22.

STOICA ION SEPTIMIU

PD-L

1.

FEKETE  DIONISIE

U.D.M.R.

2.

BARTHA  ILONA

U.D.M.R.

3.

PALOSY  IANOŞ

U.D.M.R.

4.

BARTHA ALEXANDRU

U.D.M.R.

5.

CSEGOLDI ATILA

U.D.M.R

6.

FRINK IULIANA

U.D.M.R.

7.

DEAC VASILE

U.D.M.R.

8.

BARLABAŞ ERNEST

U.D.M.R.

9.

DEAC ILDICO

U.D.M.R.

10.

FEKETE MAGDALENA

U.D.M.R.

11.

PALOSY ANA

U.D.M.R.

12.

FRINK JOZSEF-PAL

U.D.M.R.

13.

IOO –ORBAN IOSIF

U.D.M.R.

14.

SZIGYARTO EUGEN

U.D.M.R.

15.

IOO-ORBAN ECATERINA

U.D.M.R.

16.

BAKSAI IOSIF ALEXANDRU

U.D.M.R.

17.

SIMO IOZSEF-ATTILA

U.D.M.R.

18.

ANTAL MIHAIL

U.D.M.R.

19.

IOO IOAN

U.D.M.R.

20.

SUBA ROZALIA

U.D.M.R

21.

KOVACS ŞTEFAN

U.D.M.R.

22.

BARABAS ŞTEFAN

U.D.M.R.

1.

DRĂGUŢ AUGUSTIN IOSIF

USL(P.N.L).

2.

LEAHU IOAN MIRCEA

USL(P.S.D).

3.

ARON MARIN

USL (P.N.L.)

4.

OLTEAN DAN GLIGOR

USL (P.S.D.)

5.

MAN FLORIN AUGUSTIN

USL (P.N.L.)

6.

ISPAS AUREL-COSTICĂ

USL (P.C.)

7.

MARCU MARIUS

USL (P.S.D.)

8.

CĂRUNTA ELENA

USL(P.N.L.)

9.

COJOCARU CRISTIAN DORIN

USL ( P.S.D.)

10.

OANCA EMIL

USL (P.N.L.)

11.

RĂŞCANU MIRCEA

USL (P.N.L.)

12.

LACATUŞ DUMITRU

USL (P.S.D.)

13.

NEMES CONSTANTIN DĂNUŢ

USL (P.C.)

14.

MIHOC MARIA

USL (P.S.D.)

15.

DECEAN DOREL

USL (P.N.L.)

16.

CHIRILĂ – PELAGHIE IOANA ADELA

USL (P.S.D.)

17.

DOCEA ALIN DORIN

USL (P.S.D.)

18.

NICOARĂ VASILE MIHAI

USL (P.N.L.)

19.

ONIGA OCTAVIAN FLORIN

USL (P.S.D.)

20.

VICTORATOS LUCIAN

USL (PS.D.)

21.

MICU ANDREI IONUŢ

USL (P.N.L.)

22.

ZOLOG EUGEN MIHAI

USL (P.S.D.)

1.

ARINAR VASILE

U.N.P.R.

2.

MOLDOVAN IOAN

U.N.P.R

3.

MOGA FLORIN

U.N.P.R

4.

GRAMA VIOREL PETRU

U.N.P.R

5.

TODERAŞ DANA LILIANA

U.N.P.R

6.

BELEGAN NICOLAE

U.N.P.R

7.

MAN NICOLAE ADRIAN

U.N.P.R

8.

RUS ANA

U.N.P.R

9.

GHEMEŞ IOAN VALENTIN

U.N.P.R

10.

ROŞCA IULIANA

U.N.P.R

11.

APIAN IULIU

U.N.P.R

12.

TOTH IOAN

U.N.P.R

13.

COTOARĂ GABRIEL ILIE

U.N.P.R

14.

POP MIHAI ALEXA

U.N.P.R

15.

KATONA ŞTEFAN

U.N.P.R

16.

ŞOLEA TEODOR OVIDIU

U.N.P.R

17.

ORIAN ADELA

U.N.P.R

18.

BOTEZAN IOAN CĂTĂLIN

U.N.P.R

19.

BORŞOŞ ŞTEFAN

U.N.P.R

20.

BOGDAN DANIEL ŞTEFAN

U.N.P.R

21.

KIRALY DANIELA MARIA

U.N.P.R

22.

MOGA LIVIU

U.N.P.R

1.

BUGNAR IOAN VASILE

P.N.ŢC.D

2.

ŞILIP CLAUDIA ANCA

P.N.ŢC.D

3.

COCIŞ DORIN

P.N.ŢC.D

4.

LUPEAN TONI SORIN

P.N.ŢC.D

5.

DECEAN AUGUSTIN

P.N.ŢC.D

6.

CHIORCEA ION

P.N.ŢC.D

7.

POPA CĂTĂLIN PAUL

P.N.ŢC.D

8.

CĂLIN OTILIA

P.N.ŢC.D

9.

SCOARŢĂ FLORIN

P.N.ŢC.D

10.

MAIER OVIDIU

P.N.ŢC.D

11.

VINŢELER IOAN

P.N.ŢC.D

12.

ILEA OLIVIU TEODOR

P.N.ŢC.D

13.

HAŢEGAN MIRCEA

P.N.ŢC.D

14.

BARBU AUREL

P.N.ŢC.D

15.

PĂGIDEAN IRONIM

P.N.ŢC.D

16.

GHILIU IOAN

P.N.ŢC.D

17.

LOBONT PAVEL

P.N.ŢC.D

18.

BANEA ROMEO IOAN

P.N.ŢC.D

19.

OLARU TEODOR

P.N.ŢC.D

20.

BUGNAR RAREŞ MARCEL

P.N.ŢC.D

21.

VERES EDMOND LADISLAV

P.N.ŢC.D

22.

CHIBELEAN IOAN MARIUS

P.N.ŢC.D

1.

HERŢEG HOREA

PP-DD

2.

JURJ CLAUDIA DACIANA

PP-DD

3.

HUSZAR IOAN

PP-DD

4.

CSIBI FRANCISC

PP-DD

5.

CHIRILĂ ANCA MARIA

PP-DD

6.

FICIOR DĂNUŢ

PP-DD

7.

FOSZTO TIBERIU ALEXANDRU

PP-DD

8.

ŞERBAN IOAN

PP-DD

9.

GROZAV IOAN

PP-DD

10.

POPA CORNEL

PP-DD

11.

BOTH NICOLAE DĂNUŢ

PP-DD

12.

OPREA IOAN FLORIN

PP-DD

13.

PUŞCAŞ CONSTANTIN DUMITRU

PP-DD

14.

PUŞCAŞ IOSIF

PP-DD

15.

BROJBEANU MIRELA

PP-DD

16.

CORDEA IOAN

PP-DD

17.

TOVISI MARGARETA

PP-DD

18.

ILEA IOAN

PP-DD

19.

CRISTEA ILEANA

PP-DD

20.

POPESCU ADRIANA

PP-DD

1.

CIOLTEA PAUL RICEAN IOSIF

PP-DD

2.

POPOVICIU LIVIA

PP-DD

3.

HERCHI IULIU

ACDR

.4.

MOLNAR NICOLAE

ACDR

5..

ŢALA IRINA

ACDR

6..

CHIRA MIRCEA VASILE

ACDR

7..

HORVAT MARIUS CRISTIAN

ACDR

2.

POPA       GHEORGHE

CANDIDAT INDEPENDENT

 

 

 

 

Publicitate
Comenteaza

Lasă un comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată.

Publicitate

Facebook

Top articole ultimele 30 zile


AiudulMeu | La Târnăveni | 4Botoşani.ro

Copyright © 2020 Powered by First design